Oferta

Celluform plus 60 minut

Cena: 1500 zł

REZERWUJ

Opis

Wciąż widzisz te oporne fałdy tłuszczu, a dieta i ćwiczenia nie pomagają? 
 
Szukasz rozwiązania jak najszybciej pozbyć się tłuszczu z brzucha i bioder bez żadnych nacięć i rekonwalescencji? 
 
Przyłącz się do nas – bez diet, głodówek i chirurgicznego odsysania tłuszczu - już na wiosnę – BĄDŹ SZCZUPŁA TAM GDZIE CHCESZ!
 
Rozpoczęła się akcja – LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA!
 
JEDYNA ALTERNATYWA CHIRURGICZNEGO ODSYSANIA TŁUSZCZU:
- BEZBOLESNA  - SKUTECZNA
- BEZPIECZNA
 
 
Aqualyx ... trochę historii
 
Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, że zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę naszego życia. 
Płaski i pięknie wymodelowany brzuch jest marzeniem niejednej osoby.
W niektórych miejscach tkanka tłuszczowa, pomimo diety i ćwiczeń, nie znika. 
 
Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych „fałdek”, było odessanie tłuszczu, tzw. liposukcja. Rozwiązanie bardzo skuteczne, ale inwazyjne, które wyłącza pacjenta z życia codziennego. 
W latach ‘90 w Brazylii, a następnie we Włoszech po raz pierwszy zastosowano roztwór fosfatydylocholiny (lek Lipostabil – dużo wcześniej wykorzystywany w medycynie ogólnej) w zabiegach estetycznych, redukcji worków tłuszczowych dolnej powieki i usuwania żółtych kępek i tłuszczaków (prof. S. Maggiori - Włochy). 
Od samego początku zabiegi z wykorzystanie roztworu fosfatydylocholiny były niewłaściwie nazwane mianem LIPOLIZY INIEKCYJNEJ. Myślano, że głównym składnikiem działającym jest fosfatydylocholina i że powoduje ona zmniejszenie objętości komórki tłuszczowej (proces lipolizy). W rzeczywistości to zupełnie inny czynnik i zupełnie inny proces powodował redukcję tkanki tłuszczowej. 
Z badań rozpoczętych w 2002 roku, prowadzonych przez zespół lekarzy pod kierownictwem prof. Motolese (Włochy), wynikało, że substancją działającą na tkankę tłuszczową w roztworze fosfatydylocholiny nie jest sama fosfatydylocholina ale deoksycholan sodu – silna substancja doprowadzająca do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych. Na podstawie tych badań, w 2007 roku, prof. Motolese rozpoczął pracę nad nowym preparatem, który z założenia miał działać całkowicie niszcząc komórkę tłuszczową czyli miał wywoływać proces adipocytolizy, a nie jak sądzono lipolizy. Prace te doprowadziły do opracowania nowej techniki iniekcyjnej – Intralipoterapii i preparatu – Aqualyx. 
 
Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej. 
 
Niestety jeszcze dziś oferowane są zabiegi przy zastosowaniu fosfatydylocholiny (PDC) określane błędnie lipolizą iniekcyjną. 
Od momentu pojawienia się Aqualyx każdy pacjent zyskał możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie nieinwazyjny i zdecydowanie tańszy.
 
Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji.
 
Pamiętaj!
Aqualyx nie zastępuje liposukcji. 
Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym, wyróżnia się nieoperacyjnym postępowaniem, znacznie mniejszą urazowością dla organizmu i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.