Oferta

Eldan Premium OXY 90 minut

Cena: 200 zł

REZERWUJ

Opis

Tegoroczne lato obfitowało w wysokie temperatury i dużą ilość słońca. W efekcie skóra została narażona nie tylko na nadmierne wydzielanie melaniny, ale także na utratę wody i zaburzenie gospodarki lipidowej. Przy ekspozycji na słońce mimika twarzy także mocno pracowała, powodując dodatkowe zmarszczki i osłabiając napięcie owalu twarzy. Wychodząc naprzeciw wysokim potrzebom skóry po okresie letnim, wprowadzamy do oferty nowy zabieg nawilżająco – ujędrniający Eldan Premium.

Zabieg Eldan Premium łączy w sobie zaawansowaną pielęgnację skóry, jej nawilżanie oraz poprawę elastyczności. Dzięki zawartym w produktach innowacyjnym składnikom aktywnym pozwala na odnowę naskórka po ekspozycji na słońce i wysoką temperaturę .

Dlaczego warto skorzystać z tego zabiegu?

- skóra po lecie potrzebuje więcej.

Jeśli skóra jest szorstka w dotyku, ma ziemisty kolor i towarzyszy jej uczucie ściągnięcia, warto skorzystać po wakacjach z naszego zabiegu. Uzupełnia poziom nawilżenia w skórze oraz stymuluje odnowę biologiczną. Eldan Premium to doskonały wybór.

- innowacyjne składniki zawarte w produktach.

Polipeptydowe czynniki wzrostu. Stymulują naskórek bo szybszego wzrostu, a co za tym idzie – regeneracji.

Matrixyl – pobudza produkcję kolagenu, elastyny i fibronektyny

Bioami Skin – cząsteczka podobna do kwasu hialuronowego, jednak lepiej wiążąca wodę w skórze i odporna na hialuronidazę

Arginina + PCA – doskonale nawilża i utrzymuje wodę w naskórku

- zwiększona skuteczność zabiegu poprzez wykorzystanie infuzji tlenowej

Stosowany w infuzji tlenowej tlen hiperbaryczny pozwala na większą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Skóra staje się bardziej nawilżona i elastyczna.

- przedłużone działanie po odbyciu serii zabiegu.

Przy skórze bardzo suchej i odwodnionej warto wykonać zabieg w serii, aby zwiększyć i przedłużyć działanie zabiegu.

- korzystna cena do wysokiej jakości.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy zabieg, który łączy w sobie wysoką technologię oraz najlepsze produkty kosmetyczne w przystępnej cenie. Dodatkowo we wrześniu mogą Państwo skorzystać z 50% promocji, płacąc za zabieg jedyne 100zł.

Początek jesieni to najlepszy moment, aby zadbać o naszą skórę. Podczas zabiegu Eldan Premium dowiemy się także, w jaki sposób możemy kontynuować jesienną i zimową pielęgnację. W przypadku widocznych przebarwień kosmetolog doradzi skuteczną terapię redukującą nadmiar melaniny w skórze. Mamy także możliwość zaproponowania najnowszej technologii kosmetycznej, a co za tym idzie – zabiegów dopasowanych do najbardziej wymagających rodzajów skóry.