Oferta

Lifting i laminacja rzęs 60 minut

Cena: 120 zł

REZERWUJ

Opis

Zabieg LVL– lenght volume lift- Elleebana One Shot Lash Lift , w połączeniu z laminowaniem - głębokim odżywianiem keratynowym. 

Alternatywa dla sztucznych, doklejanych rzęs i alergennego kleju jest już możliwa!

 Włoskie kosmetyki firmy Elleebana na których pracujemy charakteryzują się bardzo wysoką jakością, bezpieczeństwem w stosowaniu, brakiem szkodliwych składników (wolne od formaldehydów) w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku.
Zabieg jest w 100 %  bezpieczny i nieinwazyjny.

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Po liftingu rzęs najbardziej spektakularne efekty zauważą posiadaczki naturalnie długich, lecz prostych rzęs. Panie z krótkimi rzęsami równiez zauważą efekt w postaci optycznego wydłużenia rzęs, poprzez ich podkręcenie.

 Po zabiegu LVL rzęsy są niczym chłonąca "gąbką" i to stanowi najbardziej oczekiwany moment na wdrożenie składników aktywnych odżywczych i odbudowujących struktury włosa. Ten etap powoduje odżywienie i zamknięcie (laminowanie) łuski włosa. Dzięki temu rzęsy są nie tylko podkręcone, lecz grubsze, gęstsze, błyszczące oraz jędrne.

Efekt zabiegu utrzymuję się do 8 tygodni (indywidualnie). 
Wszelkie czynności tzn. makijaż, demakijaz, pływanie, sauna nie wpływają na efekt liftingu rzes. 

Zabieg trwa ok 50 min. Wykonywany jest w pozycji leżącej.